Krosnelė vidinė integruota su stiklu durelėse 28kW

Kubilų krosnelės komplektuojamos su nerūdijančio plieno kaminu 2m aukštis ir kepurėlė.

Krosnelės gaminamos nerūdijančio plieno AISI 304.

Matmenys: Ilgis 60 cm; Plotis 30 cm; Aukštis 105 m.

Pagaminta iš nerūdijančio plieno 2 mm. storio metalo.

Visoms krosnelėms kaip ir visai kitai mūsų produkcijai suteikiame 2-jų metų garantiją.

Smulkiau

605,00 €

Apie prekę

Krosnelė integruota vidinė

Krosnelė montuojama i plastikinių, medinių ir stiklo audinio kubilų sienelę. Krosnelė šildo vandenį savo karštu paviršiumi esanti, įsikišusi į kubilo vidų. Patogi kurenti kietu kūru, malkomis, anglimi arba medienos bei durpių briketais.

Pagaminta iš nerūdijančio plieno 2 mm storio metalo. Į krosnelės dureles įdėtas specialus grūdintas stiklas, nebijantis karščio. Kubilo viduje krosnelė yra apsaugota medinėmis grotelemis. 

Ši krosnelė yra patogus variantas tiems, kas nenori, kad metant malkas ar kitą medinę pakurą į vidinę krosnį netyčia nubyrėtų medienos atliekų į kubilo vidų ir susimaišytų su vandeniu. Šis variantas puikiai išsprendžia šią problemą. Jūms tereikės tik kartas nuo karto išlipus ar kitų netoliese esančių asmenų paprašyti kartas nuo karto įmesti pakurą, kai tuo tarpu nei jums nei jūs kam nors trukdysite švaistydamiesi malkomis visiems virš galvų mesdami jas pro kubilo vidų. Pirkdami ar užsisakydami su perkamu kubilu vidinę pro kubilo šoną integruotą krosnelę gausite dvigubą naudą: vanduo garantuotai liks apsaugotas nuo kad ir netyčia galimai pakliūnančių pakurų atplaišų, bei galėsite paprašyti ugnies kūrenimą perleisti kam nors kitam, kai tuo metu šimtu procentų mėgausitės kubilo privalumais.

Turite klausimų? Susisiekite su mumis (žiūrėti: kontaktinė informacija)

www.Kubilas.lt